








-5%Реформер inSPORTline Trancer Basic. Протиковзні ручки, стійкі підставки та металеві карабіни на еспандерах забезпечать надійність навіть під час інтенсивного тренування. А підставка для телефону або планшета? Ідеально підходить для перегляду тренувальних відео, щоб твої результати були ще кращими. Компактний, міцний, універсальний – твій вірний фітнес-партнер, який пристосується до тебе і допоможе тобі рухатися вперед.

Технічний опис:
Комплектація: підкладка під коліна, 2 експандери, багатофункціональна дошка, батарейка CR1220 (кнопкова)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 4,15 кг |
| Висота, см | 10 см |
| Довжина, см | 54 см |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | пластик, піна |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | реформер |
| Ширина, см | 41 см |