
-5%З електричним насосом inSPORTline Airstunt надувати та здувати надувні килимки для вправ і валики буде дуже просто! Одне натискання кнопки — і все готово за лічені хвилини. Помпа легка і займає мало місця, що полегшує її зберігання та використання. А при максимальному тиску 1,8 PSI ви не перекачаєте свій килимок для вправ!
Характеристики:
Без набору адаптерів!
Виріб призначений для домашнього використання
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Насос |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 13,5 см |
| Довжина, см | 17 см |
| Колір | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна вага навантаження | 0,92 кг |
| Термін доставки | В наявності |