


-5%SPINEFITTER від SISSEL — це інноваційний та універсальний тренажер, рекомендований при болях у спині та обмеженій рухливості міжхребцевих суглобів. Він складається з 28 твердих кульок, які забезпечують інтенсивну стимуляцію м'язів, підвищення їх рухливості, зменшення напруги та розслаблення.
Для кого призначений Spinefitter?
SPINEFITTER – це тренажер нового покоління, призначений для використання вдома, в індивідуальних і групових тренуваннях, а також у терапії. Завдяки універсальності та ефективності використання Spinefitter сподобається не тільки тим, хто використовує його в домашніх умовах, але й фізіотерапевтам, професійним спортсменам і тренерам. Рекомендується для фітнесу, пілатесу, йоги та фізіотерапії.
.jpg)
Як працює Spinefitter?
Spinefitter поєднує можливість ефективного тренування та релаксації. Завдяки відповідній твердості кульок та їхньому розташуванню вони створюють інтенсивний, глибокий тиск на тригерні точки м'язів по обидва боки хребта під час лежання або вправ. Тиск розслабляє напружені м'язи спини, приносячи полегшення, зменшуючи їх напругу і покращуючи еластичність. Крім того, стимули, що викликаються Spinefitter, стимулюють заблоковані групи м'язів і суглобів, покращуючи їх рухливість і збільшуючи діапазон рухів. Вони стимулюють, допомагають і розслаблюють.
Яких результатів можна очікувати від використання Spinefitter?
Інноваційна та безпечна конструкція SISSEL Spinefitter
SPINEFITTER від SISSEL – це прилад з продуманою конструкцією, що забезпечує максимальну ефективність дії. 28 кульок, з'єднаних між собою та розташованих у два ряди, ідеально відповідають м'язам уздовж хребта.
Анатомічна форма Spinefitter, що відтворює форму людського хребта, його будова та інтуїтивне управління практично виключають неправильне використання приладу, забезпечуючи безпеку під час застосування та оптимальне припасування до форми тіла.
SISSEL Spinefitter був розроблений на основі щоденної терапевтичної та тренувальної роботи і базується на добре відомих рішеннях, ефективних у боротьбі з болем та фізичними обмеженнями. Дослідження, проведені на пацієнтах фізіотерапевтичних кабінетів, підтверджують ефективність дії Spinefitter при його регулярному застосуванні. Завдяки цьому продукт отримав статус медичного виробу (CE).
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sissel |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 9,5 кг |
| Висота, см | 84 см |
| Довжина, см | 12 см |
| Колір | Зелений |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Максимальна вага навантаження | 150 кг |
| Матеріал | Полиуретан |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | масажер |
| Ширина, см | 6 см |